Gugusky psychlogická poradna-část 1.

19. června 2010 v 7:13 | GugusQa |  Gugu a její psycho. poradna
Muhahahá >DD. Mno moc velkej výkec teďka mít nebudu vlastně bude něco na způsob co měla Wolfie, já sem tak trošku se ptala jestli můžu to mít tky xD Nóó tak už se nebudu moc vykecávat. Přeju příjemné počteníčko >D
Postavy -GugusQa (samozřejmě xD)
               -Naruto
               -Sakura
Ták jsem se posadila ve své nové ordinaci. Mno nic moc tam teta nebylo-kromě stolu, židlí a na zdi certifikátu od Wolfie že mám tu povoleno být a k tomu mnou připsané větičky ,,Jestli jsem vám něco špatně poradila mě si už pak chodit nestěžujte.,, tu bylo docela dost prázdno. Mno zejtra si sem z domova natahám krámů až to nebude možný takže si toho prázdna ještě chvíli užiju než to tu bude zas úplně přervaný. Tak si vytáhnu svůj super starej a zasekanej notebook kterej už sotva funguje, jako že si tam budu zapisovat nově příchozí lidi (i když oni budou všichni nový)

Ale jaksi jikdo nechtěl přijít...

Furt nikdo...

Pořád nic...

Nic...

Už uběhla pořádně dlouhá doba (asi tak.....10 minut?)Když se rozrazili dveře a v nich stála růžovovlasá holka a za sebou táhla kluka ktetej vypadal že se asi za chvíli psychycky zhroutí."Dobrý den, já jsem Haruno Sakura a tohle to je Uzumaki Naruto.Já jsem tu s ním jenom jako doprovod on by sem jinak v tomhle stavu ani nedošel."
"Dobře.Posaďte se a můžu se vědět co se mu stalo?"
"To je právě ten problém, to nikdo neví.Víte my jsme byli na misi něco jsme museli najít a Naruto že to půjde rychleji když použije Tajuu Kabe Bushin a pak jeden klon něco našel a potom když zmizel tak se to přeneslo na Naruta a on od tý doby je takhle vystrašenej...."
Všechno sem si zapsala a pak se obrátila na Naruta: "Co jsi v tom lese viděl?"
"Já-já-já  vi-vi-vi...." dál už to nedořekl vyšel z něj pouze nějaký nepopsatelný zvuk a utekl. Sakura samozřejmě hned za ním bůhví co by si takhle mohl udělat."Ou, to je teta případ." Do večera už pak nikdo nepřicházel, tak jsem se rozhodla to zabalit a jít domů. Po cestě mi eště párkrát přeběhl přes cestu Naruto a za ním Sakura, ale když já poslouchám svojí MP3 tak okolnímu světu nevěnuju žádnou pozornost takže mi to bylo samozřejmě úpa ukradený.

Příště -se nechtě překvapit ne? xDTákžéé podlě mě to zas tak dobrý nebylo, ale zase na první díl to je slušný xD Mno už se zase nějak vykecávám tak já už radši mizim xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wolfie Wolfie | Web | 19. června 2010 v 13:47 | Reagovat

*tleská,tleská,tleská a culí se nad svým certifikátem* Čuprovní Gugu :D Jsem zvědavá kdo bude příště ;)

2 CakenQa twoe SB CakenQa twoe SB | Web | 19. června 2010 v 13:56 | Reagovat

to bylo super :D

3 Antares Antares | Web | 19. června 2010 v 20:18 | Reagovat

masterpiece :D (ja už ani neviem čo napísať XDDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
93% teenagerů by brečelo a křičelo, kdyby viděli Justina Biebera připraveného skočit z okraje věže, zkopírujte si to a vložte pokud patříte k 7% kteří by řvali 'Skoč!!!
Blog byl založen dne: 3.4.2010